Türkçe

 ÜRÜNLER


   ANASAYFA > ÜRÜNLERİMİZ    
Sensörler ve Swichler - ONURMAK - Gaz Yakma Sistemleri

Ürünler & Uygulamalar
Honeywell Algı ve Kontrol Bölümü dünyanın en zengin anahtar ve sensör yelpazesini uygulamacılara sunmaktadır.
Sürekli genişleyen yelpazesi ile farkı ihtiyaçlara farklı teknoloji platformlarıyla çözüm üretmektedir.
Algı ve kontrol alandaki yenilikçi çözümleriyle beraber Honeywell 150 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet vermektedir.

Hız, Pozisyon, Akım Sensörleri

Akım, manyetik pozisyon, sıvı seviye, bulanıklık ve ultrasonik mesafe sensörleri, fiber optik, infrared ve optik sensörler, lineer ve açısal transducer’lar, potansiyometreler, resolver’ler, VRS endüstriyel hız sensörleri. Hall Effect ve MR (Magnetorezistif) teknolojileri ile geliştirilmiş ürünler.
 

Sıcaklık ve Nem Sensörleri

Farklı geometrilerde ve farklı kılıflarda  seçim imkanı sunan ticari, hassas ve yüksek güvenilirlik tiplerinde termostatlar, ısıtıcılar, termal sigortalar, termistörler (NTC sensörler), sıcaklık (PT-100, PT-1000) ve nem sensörleri. 
 

Basınç, Kuvvet ve Akış Sensörleri

Farklı teknolojilere ve çalışma karakteristiklerine sahip  farklı ölçüm ihtiyaçlarına hitap edebilecek tiplerde silikon ve paslanmaz çelik basınç sensörleri, kuvvet ve akış (kuru hava ve gaz) sensörleri
 

Röleler

Kontrol panellerinde ve makinelerde güç ve mantık kontrol işlemlerinin doğru yapılabilmesi amacıyla kullanılabilecek genel amaçlı röleler.
 

Anahtarlar ve Cihaz Denetleme Sistemleri

Farklı çalışma karakteristiklerine sahip, farklı geometrilerde, farklı tahrik tiplerine sahip modellerle farklı beklentilere hitap edecek şekilde tasarlanmış temel anahtarlar, çevre yalıtımlı anahtarlar, nihayet anahtarları, ex-proof (patlamaya karşı riskli ortamlarda kullanılabilen)anahtarlar, butonlar, kontakt anahtarları, endikatörler, toggle ve rocker anahtarlar.
Makinaların güvenli çalışma parametreleri denetleme imkanı sunan Cihaz Denetleme Sistemleri.
 

Potansiyometreler ve Rezistörler

Elektrik ve güç devreleri uygulamalarına yönelik farklı boyutlarda ve kılıflarda tasarlanmış uyarlanabilir hassas potansiyometreler, enkoderler, potansiyometreler, trimmer’ler and çok sarımlı rezistörler.
 

Güvenlik Ürünleri

Farklı güvenlik seviyeleri ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış güvenlik modülleri, anahtarlar, ışıklı bariyerler, güvenlik şilteleri ve tel çekme anahtarları.
 

Taşıt Kontrol ve Denetleme

Otomotiv sektörüne yönelik sensörler ve kontrol elemanları, iş saati sayaçları, batarya göstergeleri, kontakt anahtarları, taşıt aydınlatmaları, basınç ve vakum anahtarları, raylı taşımacılık ürünleri. 
 

Test ve Ölçüm Cihazları

Geniş bir yelpaze dahilinde basınç transmiterleri, tork sensörleri, yük hücreleri, akselerometreler (hız ve ivme ölçümü için) ve enstrümentasyonları. Ayrıca farklı uygulamalara yönelik mühendislik çalışmaları ve uyarlama yapma imkanını sunmaktadır.


 
Adres
: Vezirçiftliği Mah. Başyiğit Cad. Gedik sok. No:4 PK 41150 Kullar-Başiskele/KOCAELİ
Sitenin tüm hakları ONURMAK LTD. ŞTİ. ye aitdir.
İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Tel
: 0262 349 60 11 - 21 - 41
Fax
: 0262 349 60 91
E-mail
: info@onurmak.com.tr